Wyświetl pojedynczy post
dostuffca
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: się biorą dzieci?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3024
Stary 10.08.2008, 15:10
K_2 napisał(a):Wyświetl post
Bednarz nadal igra z ogniem , jakby wczoraj Cleber zlamal reke to bysmy dopiero mieli sklad...
dlaczego? Na środku obrony wystąpiłby młody wilk Diaz i stary wymiatacz Cupiał i nie byłoby problemu

a tak na poważnie, to jeszcze 2 lata temu nie martwiliśmy się ani obroną ani defensywnymi pomocnikami - brakowało napadu i ofensywnych pomocników - pamiętam komentarze podważające sens zakupu Jirsaka, gdy nie można było ustalić czy jest on pomocnikiem defensywnym czy ofensywnym. Teraz z przodu jest spokój (wysoki napastnik by się przydał, ale źle nie jest), za to z tyłu i w pomocy robi się bryndza. Przydałoby się nie wpadać ze skrajności w skrajność..
Odpowiedz cytując