K_2 napisał(a):

|
Bednarz nadal igra z ogniem , jakby wczoraj Cleber zlamal reke to bysmy dopiero mieli sklad...
|
dlaczego? Na środku obrony wystąpiłby młody wilk Diaz i stary wymiatacz Cupiał i nie byłoby problemu
a tak na poważnie, to jeszcze 2 lata temu nie martwiliśmy się ani obroną ani defensywnymi pomocnikami - brakowało napadu i ofensywnych pomocników - pamiętam komentarze podważające sens zakupu Jirsaka, gdy nie można było ustalić czy jest on pomocnikiem defensywnym czy ofensywnym. Teraz z przodu jest spokój (wysoki napastnik by się przydał, ale źle nie jest), za to z tyłu i w pomocy robi się bryndza. Przydałoby się nie wpadać ze skrajności w skrajność..