Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1860
Stary 10.08.2008, 14:56
autocontrol napisał(a):Wyświetl post
nie, czołowy klub europy ma sie obawiać Wisły gdzie "1/4 budzetu to tyle ile Barcelona wydaje na pranie brudnych strojów i czyszczenie Camp Nou"

Co z tego ze nowy trener? ze nie będzie Messiego, ze zespół jeszcze nie jest zgrany, ze wygralismy 5-0 z Beitarem, ze coś tam innego?
WAKE UP! to jest Barcelona!

gola zdobędziemy na Camp Nou to będę skakał z radości.
Hehe zapominasz o kilku podstawowych sprawach. to nie pieniadze graja na boisku a pilkarze. Dwa Guardiola z calym szacunkiem dla jego klasy pilkarskiej ale zaden dobry pilkarz nigdy nie bedzie dobrym trenerem. Trzy brak messiego wlasnie. 4 brak Ronaldinho i Eto`o. 5 Moga nas zlekcewazyc co juz zrobili jak Barcelona pozwolila messiemu pojechac do Pekinu. To ze masz bardzo krotkowzroczne spojrzenie na cala sprawe nie mozesz odbierac odrobinek nadzieji tym ktorzy nia zyja. Ja jestem ostroznym optymista co do meczu. Wiec spokojnie to jeszcze kilka dni do meczu.
Odpowiedz cytując