Wyświetl pojedynczy post
autocontrol
Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1859
Stary 10.08.2008, 14:52
Rozpie...olimy Barcelonię której budzet wynosi tyle ile u nas jest wart jeden zawodnik tak z 0-3 na Camp Nou i u siebie żeby się za bardzo nie przemęczyć lekko 2-0 i muzyka gra.


Już jestem Wiślakiem? dzieki z góry łaskawco.
sezon ogórkowy = nuda
Odpowiedz cytując