Temat
:
Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...)
Wyświetl pojedynczy post
autocontrol
Member
Od: 07.2008
Offline
#
1859
10.08.2008, 14:52
Rozpie...olimy Barcelonię której budzet wynosi tyle ile u nas jest wart jeden zawodnik tak z 0-3 na Camp Nou i u siebie żeby się za bardzo nie przemęczyć lekko 2-0 i muzyka gra.
Już jestem Wiślakiem? dzieki z góry łaskawco.
sezon ogórkowy = nuda
autocontrol
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do autocontrol
Znajdź inne posty napisane przez autocontrol