Myślę , że Ruskie jakby się musiały zgodzić na jakiś wariant sił stabilizacyjnych , to wybrały by UE niż NATO (USA) . Więc sądzę , że NATO istnieje ale nie ma możliwości by się zaangażowało w ten konflikt .
Poza tym nie ma co dyskutować o tym co by kraje Europy zrobiły zanim nie zbierze się Rada Europejska i nie wystosuje wspólnego stanowiska .
Cytat:
|
Rosyjskie samoloty zrzuciły kilka bomb na wojskową część lotniska na przemieściach gruzińskiej stolicy Tbilisi - podało gruzińskie MSW.
|
Po tym jak Rosjanie zablokowali strony gruzińskie , Prezydent udostępnił rządowi gruzińskiemu swoją stronę internetową .
Tyle , że albo ruskie już się za nią zabierają albo weszło z ciekawości tyle ludzi , że serwer pada .