Mareq napisał(a):

Było by zdecydowanie łatwiej odgrywać tę rolę gdyby struktury wojskowe były zbudowane .
|
A NATO nie istnieje czy co? Prawda jest taka że gdyby tylko kraje zachodniej Europy miały odwagę i chęć zainterweniować to by zainterweniowały. Naprawdę uważasz że to tylko indolencja spowodowana brakiem armii unijnej, Trypru z Lizbony nie ma jeszcze interwencji? Ty naprawdę wierzysz w UE jak w Boga.