Wyświetl pojedynczy post
autocontrol
Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1857
Stary 10.08.2008, 14:07
nie, czołowy klub europy ma sie obawiać Wisły gdzie "1/4 budzetu to tyle ile Barcelona wydaje na pranie brudnych strojów i czyszczenie Camp Nou"

Co z tego ze nowy trener? ze nie będzie Messiego, ze zespół jeszcze nie jest zgrany, ze wygralismy 5-0 z Beitarem, ze coś tam innego?
WAKE UP! to jest Barcelona!

gola zdobędziemy na Camp Nou to będę skakał z radości.
Ostatnio edytowane przez autocontrol : 10.08.2008 o godz. 14:17.
sezon ogórkowy = nuda
Odpowiedz cytując