nie, czołowy klub europy ma sie obawiać Wisły gdzie "
1/4 budzetu to tyle ile Barcelona wydaje na pranie brudnych strojów i czyszczenie Camp Nou"
Co z tego ze nowy trener? ze nie będzie Messiego, ze zespół jeszcze nie jest zgrany, ze wygralismy 5-0 z Beitarem, ze coś tam innego?
WAKE UP! to jest Barcelona!
gola zdobędziemy na Camp Nou to będę skakał z radości.