Temat
:
Kibicowanie a przekleństwa
Wyświetl pojedynczy post
qazwsx123
Senior Member
Od: 03.2008
Offline
#
20
10.08.2008, 13:32
stadion to nie teatr. Tutaj też są emocje. Jedni się stresują żeby im kiełbaska nie spadła jak padnie gol, a inni żyją meczem i dopingiem.
Pozdrawiam tego pana z Katowic [E] który usmarował mnie keczupem
qazwsx123
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do qazwsx123
Znajdź inne posty napisane przez qazwsx123