Temat
:
el. LM Barcelona -Wisła (temat o meczu wyjazdowym)
Wyświetl pojedynczy post
mayday1111
Junior Member
Od: 08.2008
Offline
#
44
10.08.2008, 13:26
PRosba o tel jesli chodzi o organizacje oddzwonie oczywiscie jestem zainteresownay ale mam pytania
pzdr, Marek 69102190
mayday1111
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mayday1111
Znajdź inne posty napisane przez mayday1111