Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 10.08.2008, 12:24
Sprzedaż biletów na mecz w Barcelonie, zapisy na autokar!

Dzisiaj w w godzinach 12 - 17 w restauracji "U Wiślaków" prowadzona będzie sprzedaż biletów na mecz Wisły w Barcelonie.

W tych samych godzinach będzie możliwośc zapisania się na przejazd do Barcelony autokrem.

Koszt przejazdu wynosi 550 zł + cena biletu (równowartość 18euro) 60,00zł.

SKWK
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 10.08.2008 o godz. 12:27.