|
Sprzedaż biletów na mecz w Barcelonie, zapisy na autokar!
Dzisiaj w w godzinach 12 - 17 w restauracji "U Wiślaków" prowadzona będzie sprzedaż biletów na mecz Wisły w Barcelonie.
W tych samych godzinach będzie możliwośc zapisania się na przejazd do Barcelony autokrem.
Koszt przejazdu wynosi 550 zł + cena biletu (równowartość 18euro) 60,00zł.
SKWK
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 10.08.2008 o godz. 12:27.
|