Wyświetl pojedynczy post
artek_ABG
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 10.08.2008, 11:44
Wojtek 1906 napisał(a):Wyświetl post
No mi się wydaję że co do klubu z gorszej strony błoń czy warszawki to należą się bluzgi. Ale innym neutralnym klubom to mozna z dowcipem. Np. Ruchowi u Nas ostatnio czy dzisiaj Poloni Bytom.

ŻE CO ****A?! RUCH I POLONIA NEUTRALNE!?
ZGODA Z JAGĄ
NIE
ISTNIEJE!

WISŁA & LECHIA
Odpowiedz cytując