Temat
:
Kibicowanie a przekleństwa
Wyświetl pojedynczy post
artek_ABG
Senior Member
Od: 10.2007
Offline
#
19
10.08.2008, 11:44
Wojtek 1906
napisał(a):
No mi się wydaję że co do klubu z gorszej strony błoń czy warszawki to należą się bluzgi. Ale innym neutralnym klubom to mozna z dowcipem. Np. Ruchowi u Nas ostatnio czy dzisiaj Poloni Bytom.
ŻE CO ****A?! RUCH I POLONIA NEUTRALNE!?
ZGODA Z JAGĄ
NIE
ISTNIEJE!
WISŁA & LECHIA
artek_ABG
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do artek_ABG
Znajdź inne posty napisane przez artek_ABG