Wyświetl pojedynczy post
Kurt
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Wisła Śródmieście

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 10.08.2008, 11:30
Cytat:
ministrant? lektor?
jak kolega wyżej napisał - większość ludzi, kiedy się denerwuje - przeklina, na meczu nie raz sie słyszy "****y" i mi to przynajmniej nie przeszkadza, wszystko pod wpływem emocji, chwili.
ale najlepiej jakby niektórzy nie zajmowali się rzucaniem "****", tylko śpiewaniem...
To Ty chyba nie znasz ministrantów i lektorów Ci to są w te klocki dopiero mocni i w inne nie święte rzeczy, ministranci to zło

------------------------------
Cytat:
Przekleństwo przy jakiejś pechowej sytuacji ... zdarza się , jak w życiu. Ale moim skromnym zdaniem grupowe bluzganie na przeciwników jest prymitywne.
Jako Wisła jesteśmy jednym, rozumiem że jakby ktoś Cię wyzywał od k**** to patrzyłbyś na niego i powiedziałbyś spokojnym głosem nie zniżę się do Twojego poziomu... Jak zacząłby wyzywać Twoją rodzinę to stwierdziłbyś że grunt to nie być prymitywnym.


Cytat:
przyjezdzaja ****y to sie im cisnie
przyjezdzaja neutralne ekipy to mozna z jajem im pocisnac badz normalnie "xxx pokonamy" itp
przyjezdzaja przyjaciele to .. wiadomo. po co w ogole piosenki typu "tych i tych pokonamy" itp
1906% poparcia, Polonia to jest kosa, więc w zasadzie została potraktowana bardzo lekko...

Fanatykiem już nie będziesz jak na halę nie przybędziesz!
Tylko Wisła!

Odpowiedz cytując