|
Senior Member
Offline
|
#3014

10.08.2008, 11:29
|
za wislaportal:
Cytat:
Nei nie w Wiśle, lecz w Al-Shabab
Claudinei Alexandre Nei nie będzie zawodnikiem Wisły Kraków. Brazylijczyk przenosi się do arabskiego zespołu Al-Shabab. Jest to dosyć nieoczekiwana informacja, bo jeszcze wczoraj napastnik CSKA Sofia deklarował pozostanie w Bułgarii.
Kilka dni temu, gdy wydawało się, że Nei przyjedzie do Polski na mecz z Beitarem Jerozolima, po czym postawi swój podpis na umowie, zawodnik nagle zwiększył swoje żądania finansowe. Brazylijczykowi przestało odpowiadać, że zarabiałby w Wiśle tyle samo, co w CSKA. Przedstawicieli "Białej Gwiazdy" nie wzruszyła sytuacja 28-letniego piłkarza i zakończyli z nim negocjacje.
Przechodząc do Arabii Saudyjskiej, Nei wreszcie może liczyć na satysfakcjonujące wynagrodzenie. W niedzielę zawodnik ma pojechać do Frankfurtu, skąd samolotem uda się na Bliski Wschód. Po przejściu obowiązkowych badań medycznych, zostanie zawodnikiem Al-Shabab.
|
|
|