Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 10.08.2008, 11:14
przyjezdzaja ****y to sie im cisnie
przyjezdzaja neutralne ekipy to mozna z jajem im pocisnac badz normalnie "xxx pokonamy" itp
przyjezdzaja przyjaciele to .. wiadomo. po co w ogole piosenki typu "tych i tych pokonamy" itp

to normalne, tak jest wszedzie, tak bylo i tak bedzie, tyle.
i zadne rozkminki na necie tego nie zmienia.

a jak nie chcesz to nie cisniesz nikomu, nikt cie do tego nie zmusza.

a z tym E to juz nie przesadzajcie, chcesz spiewac idz na D , tak bedzie najlepiej.
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 10.08.2008 o godz. 11:19.
Odpowiedz cytując