Cytat:
|
zamiast zakładaniu temetu o przeklinaniu trzeba było założyć temat dotyczący gniazda na E bo by sie przydał jakiś gniazdowy bo to troche lipa jak całe D sie bawi a E zaspiewa jadna piosenke i to nie całą i potem stoi i sie patrzy i mowi ale zajebiscie!! Zróbmy cos z tym jakby całe E tez bawilo sie jak D to by była jeszcze lepsza atmosfera!! Zrobmy cos z tym!!!!
|
Weź się schowaj człowieku... mamy problemy żeby cale D chociaż raz w meczu ryknęło, a ty chcesz zakładać gniazdo dla 50 osób, bo tyle śpiewa i śpiewać bedzie na E na takich meczach... Co innego Epuchary, ale przecież nawet wtedy na E była chujnia tak? Otrzaśnijcie się bo to co poniektórzy wypisują woła o pomstę do nieba...