Wyświetl pojedynczy post
arsfan90
Senior Member
 
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 10.08.2008, 10:41
Cytat:
zamiast zakładaniu temetu o przeklinaniu trzeba było założyć temat dotyczący gniazda na E bo by sie przydał jakiś gniazdowy bo to troche lipa jak całe D sie bawi a E zaspiewa jadna piosenke i to nie całą i potem stoi i sie patrzy i mowi ale zajebiscie!! Zróbmy cos z tym jakby całe E tez bawilo sie jak D to by była jeszcze lepsza atmosfera!! Zrobmy cos z tym!!!!
Weź się schowaj człowieku... mamy problemy żeby cale D chociaż raz w meczu ryknęło, a ty chcesz zakładać gniazdo dla 50 osób, bo tyle śpiewa i śpiewać bedzie na E na takich meczach... Co innego Epuchary, ale przecież nawet wtedy na E była chujnia tak? Otrzaśnijcie się bo to co poniektórzy wypisują woła o pomstę do nieba...
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY
Z NIĄ SIĘ LICZY KAŻDY
JESTEŚMY DUMĄ TEGO MIASTA
A W NASZYCH SERCACH BIAŁA GWIAZDA
I NAWET JEŚLI BĘDZIE ŹLE
MY NIGDY NIE PODDAMY SIĘ

Odpowiedz cytując