|
zamiast zakładaniu temetu o przeklinaniu trzeba było założyć temat dotyczący gniazda na E bo by sie przydał jakiś gniazdowy bo to troche lipa jak całe D sie bawi a E zaspiewa jadna piosenke i to nie całą i potem stoi i sie patrzy i mowi ale zajebiscie!! Zróbmy cos z tym jakby całe E tez bawilo sie jak D to by była jeszcze lepsza atmosfera!! Zrobmy cos z tym!!!!
Poszliśmy za głosem serca, wybierając to co dla nas istotne!! Nie jak większość na wschodzie - to co było modne!!!! KRESY WSCHODNIE!!!!
|