|
Czyli awans do fazy grupowej pucharu UEFA w tym sezonie.Legia niemal od zawsze gra o Majstra w lidze polskiej.Teraz przydałoby się pokazać w Europie.
Ostatnio edytowane przez Zbychu : 10.08.2008 o godz. 06:57.
By dostawać więcej od życia, dawaj więcej od siebie.
|