Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
spidey
Banita
Od: 09.2005
Skąd: (L)
Offline
#
1055
10.08.2008, 06:43
wolfy
napisał(a):
Tylko żeby się nie obudzili zaraz po z kacem, bo będzie już pozamiatane. Lech wam drugiego miejsca za darmo nie odda
Miałem napisać: "bez napinki", ale mam jeszcze trochę wstydu
Drugiego miejsca to my i za darmo nie chcemy. Niech se je biorą my mamy troszkę wyższe cele...
Bez napinki
spidey
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez spidey