Wyświetl pojedynczy post
wyar
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: aktualnie ?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1519
Stary 10.08.2008, 01:47
sambo napisał(a):Wyświetl post
Problem w tym, że Gruzja na dobrą sprawę jest strategicznie ważna dla niektórych krajów europejskich np. dla Polski. Położenie Gruzji może być kluczem dla bezpieczeństwa energetycznego etc. etc. - To nie Serbia. Ogłoszenie niepodległości Osetii i Abchazji byłoby "sprawdzam" dla wszystkich krajów - a na pewno dla amerykańców. Ich określenie w tej kwestii, determinowałoby rozchwianie i tak już napiętego układu, jaki sobie stworzyli w Europie Wschodniej.

Obecny sposób rozdania kart - jest wygodny dla ruskich i amerykańców.

Przykład ten pokazuje, że Ruscy atakując jakiekolwiek państwo będą bezkarni. Pokazuje również gdzie amerykańce mają swoich maluczkich sojuszników - mają ich głęboko w dupie.


Jestem ciekaw coby się działo, gdyby w Gruzji była tarcza antyrakietowa.


Celowe wprowadzenie w błąd... hmm oby się nie okazało, że jednak Saakaszwili jest idiotą.





hmm - gra idzie o dużą stawkę, jest więc wszystko możliwe


PS: Błagam, nie karmcie trolla - który z powrotem się reaktywował.
Sambo,a moge sie dowiedziec,kto nim zacz ?
You'll never know...