sambo napisał(a):

Problem w tym, że Gruzja na dobrą sprawę jest strategicznie ważna dla niektórych krajów europejskich np. dla Polski. Położenie Gruzji może być kluczem dla bezpieczeństwa energetycznego etc. etc. - To nie Serbia. Ogłoszenie niepodległości Osetii i Abchazji byłoby "sprawdzam" dla wszystkich krajów - a na pewno dla amerykańców. Ich określenie w tej kwestii, determinowałoby rozchwianie i tak już napiętego układu, jaki sobie stworzyli w Europie Wschodniej.
Obecny sposób rozdania kart - jest wygodny dla ruskich i amerykańców.
Przykład ten pokazuje, że Ruscy atakując jakiekolwiek państwo będą bezkarni. Pokazuje również gdzie amerykańce mają swoich maluczkich sojuszników - mają ich głęboko w dupie.
Jestem ciekaw coby się działo, gdyby w Gruzji była tarcza antyrakietowa.
Celowe wprowadzenie w błąd... hmm oby się nie okazało, że jednak Saakaszwili jest idiotą.
hmm - gra idzie o dużą stawkę, jest więc wszystko możliwe
PS: Błagam, nie karmcie trolla - który z powrotem się reaktywował.
|
Sambo,a moge sie dowiedziec,kto nim zacz ?