Temat
:
Kibicowanie a przekleństwa
Wyświetl pojedynczy post
Wojtek 1906
Senior Member
Od: 05.2008
Offline
#
15
10.08.2008, 00:48
No mi się wydaję że co do klubu z gorszej strony błoń czy warszawki to należą się bluzgi. Ale innym neutralnym klubom to mozna z dowcipem. Np. Ruchowi u Nas ostatnio czy dzisiaj Poloni Bytom.
Wojtek 1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wojtek 1906
Znajdź inne posty napisane przez Wojtek 1906