Wyświetl pojedynczy post
Wojtek 1906
Senior Member
 
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 10.08.2008, 00:48
No mi się wydaję że co do klubu z gorszej strony błoń czy warszawki to należą się bluzgi. Ale innym neutralnym klubom to mozna z dowcipem. Np. Ruchowi u Nas ostatnio czy dzisiaj Poloni Bytom.
Odpowiedz cytując