Wyświetl pojedynczy post
Firo
Senior Member
 
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 10.08.2008, 00:34
dragon napisał(a):Wyświetl post
W moim odczuciu jest jednak jedna systuacja w której bluzgi są uzasadnione i nawet sam sobie na nie pozwalam . Chodzi o chóralne wyzywanie pzpn. Tej bandzie skorumpowanych oszustów należą się takie teksty jak nikomu innemu.
Widzisz, a w odczuciu innych kibiców jest wiele sytuacji w których bluzganie jest uzasadnione.
Z Lechią czy Śląskiem nie będziemy pokonywać "kur**"

I tak chodząc na Wisłę wybierasz "mniejsze zło"
Odpowiedz cytując