dragon napisał(a):

W moim odczuciu jest jednak jedna systuacja w której bluzgi są uzasadnione i nawet sam sobie na nie pozwalam . Chodzi o chóralne wyzywanie pzpn. Tej bandzie skorumpowanych oszustów należą się takie teksty jak nikomu innemu.
|
Widzisz, a w odczuciu innych kibiców jest wiele sytuacji w których bluzganie jest uzasadnione.
Z Lechią czy Śląskiem nie będziemy pokonywać "kur**"
I tak chodząc na Wisłę wybierasz "mniejsze zło"
