Wyświetl pojedynczy post
Bad_Jack
Junior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 10.08.2008, 00:32
dragon - popieram Twoją opinię w 100%

To może teraz parę słów o tym czego doświadczyłem dzisiaj na E2.

Krótkie wyjaśnienie: na Naszą Kochaną Wisełkę podążam regularnie od 3 równych lat ... jestem przesiadkowiczem z C i muszę się przyznać, że (stety/niestety) nasza grupa (ja, mój tato, kumpel i jego ojciec) jesteśmy takimi właśnie czasem niepokornymi - wyklinającymi kibicami (żeby ta kwestia była jasna - NIGDY nie wyklinamy naszych zawodników) EMOCJE.
Do rzeczy: dzisiaj na E2 zostaliśmy ZAATAKOWANI przez 3 gości (i jedną kobietę) którzy NIE ŻYCZYLI SOBIE niekulturalnych odzywek rzucanych z trybun
JESTEM W SZOKU. Facet rzucił mi się do szyi jak powiedziałem mu, że to nie teatr tylko stadion - omal mnie nie uderzył. Mojego ojca zwyzywał od cykorów i staruchów. - MIAŁEM GO PALNĄĆ CZY CO?
Odpowiedz cytując