|
W Niedzielę (10 sierpnia) w godzinach 12 - 17 w restauracji "U Wiślaków" prowadzona będzie sprzedaż biletów na mecz Wisły w Barcelonie.
W tych samych godzinach będzie możliwośc zapisania się na przejazd do Barcelony autokrem.
Koszt przejazdu wynosi 550 zł+cena noclegu+ cena biletu (równowartość 18euro) 60,00zł. . Planowany nocleg na Costa Brava. Koszt noclegu to 20-30 Euro (więcej szczegółów w późniejszym terminie i na zapisach).
PS
Niestety jest problem z zarezerwowaniem tak dużej ilości miejsc noclegowych z wtorku na środę na Costa Brava. Jeżeli okaże się ,że będzie z tym dalszy problem to pojedziemy i będziemy tych noclegów szukac na własną rękę lub po prostu wyjedziemy trochę póżniej w poniedziałek. Tak aby nie planować spania w okolicach Barcelony ,tylko pojedziemy bezpośrednio do celu ,tak aby dotrzeć tam rano w środę.!!!! Prosimy o wyrozumiałość - mamy naprawde krótki okres na załatwienie wszystkich ,ważnych spraw w tym ewentualny nocleg dla prawie 200osób.!!!!
Zapraszamy juz dzisiaj w godzinach 12-17 do restauracji "U Wiślaków"!
SKWK
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 10.08.2008 o godz. 00:22.
|