Cytat:
|
Mareq no to teraz swiat Ci sie zwali na głowe...
|
Z moim światem wszystko w porządku .
Z punktu widzenia Niemiec jest to słuszne posunięcie . Z mojego punktu widzenia jest to bardzo zła decyzja . Natomiast liczę na to i jestem niemal przekonany , że UE nie zajmie takiego stanowiska jakie w tej kwestii zajmują Niemcy . Była by to niedopuszczalna i tragiczna decyzja .
Wychodzę z prostego założenia , które Tobie trudno przyjąć , że owszem Niemcy mają sporo do powiedzenia w UE jednak Unią same w sobie nie są .
Póki co prezydenci 4 krajów UE wydali bardzo stanowcze i bardzo dobre oświadczenie . Nasz Prezydent wypowiada się z równą stanowczością i determinacją za co należą mu się wielkie brawa .
Póki co mam niezły ubaw oglądając Russia Today , chociaż słowo ubaw może być nie za bardzo na miejscu.