|
Podróżował ktoś z was autostopem po Europie ?
1. Jakby wyjechać dzisiaj(niedziela) w godzinach popołudniowych, jakie są sznase, że dojadę do Barcelony mecz ?
2. Wybiera się ktoś może stopem do Barcelony ? serio pytam : )
Mistrzem Polski jest Wisła ... !
( ... proszę wszystkich kibiców o kulturalny doping... )
|