Wyświetl pojedynczy post
RoyalFlush
Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Las Vegas

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1388
Stary 10.08.2008, 00:03
Podróżował ktoś z was autostopem po Europie ?
1. Jakby wyjechać dzisiaj(niedziela) w godzinach popołudniowych, jakie są sznase, że dojadę do Barcelony mecz ?
2. Wybiera się ktoś może stopem do Barcelony ? serio pytam : )
Mistrzem Polski jest Wisła ... !

( ... proszę wszystkich kibiców o kulturalny doping... )
Odpowiedz cytując