Blat Wywiad napisał(a):

hahah wielcy znawcy oceniają Singlara po jednym oficjalnym meczu. Macie marne pojęcie o futbolu pisząc takie bzdety.
A co do Nei zastanówcie sie przez chwile... pomyślcie jeśli musielibyście wybrać pomiędzy Nei, Jodłowcem,Gargułą którego byście wybrali, ja zdecydowanie Jodłowca. Brożek to w tej chwili napastnik o wiele lepszy od Nei, zdecydowanie wyprzedza reszte Polskich napastników a Garrguła nam niepotrzebny ma całą grę będą nam kreować w tym sezonie Jirsak i Boguski. Faktem jest że za Boguski obok Rogera oraz Murawskiego to moim zdaniem najlepszy pomocnik w lidze. Po co nam Garguła albo ten ogórek z Brazyli ? KRÓLESTWO ZA DWÓCH DOBRYCH OBROŃCÓW!!!!
|
duzo wiesz czy Nei jest lepszy czy gorszy od Brozka, bo nie wiemy, pewnie z reszta to inny typ napastnika wiec nie ma co porownywac a po dwa, to nie zawsze gramy 4-5-1 i Brozek tez nie jest wieczny i czasami tez ma kontuzje