|
Mistrzu, ale o co Ci chodzi? jak jesteś wku*wiony to nie przeklinasz? przeciez piłkarze i tak tego nie słyszą wiec tylko ten gość się wyładowywuje...w czym jest problem? Dokładnie, stadion to nie teatr, jak mnie Mauro w****i po raz kolejny słabym zagraniem to krzyknę...ale i tak wiem ze ani to do niego nie dotrze, ani nie poprawi to jego gry...
|