przeklenstwa to norma, i tak samo stadion to nie teatr. niech rzucaja tymi k... , mi tez sie czesto zdarza, emocje i tyle. byle tylko nie rzucali ku... na naszych grajkow, w takich ch.. wbijam!
czasami sa mega emocje i np. przy nie strzelonej bramce z 1 metra podejrzewam ze nie powiesz "o kurka wodna"

, chyba ze..