Wyświetl pojedynczy post
Bad_Jack
Junior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 09.08.2008, 22:31. Kibicowanie a przekleństwa
Witam wszystkich

Wisełka ograła Polonię czekamy na Barcę

Mam pytanie jak zapatrujecie się na "żywiołowo" kibicujących Panów którzy dosadnie k...ami rzucają jak naszym chłopakom coś na boisku nie idzie lub sędzia kaloszem jest. (Nie chodzi mi o przyśpiewki grupowe tylko zachowanie poszczególnych osób) To norma? Czy na miejscu jest zwracanie im uwagi?
Czy też jak ktoś powiedział stadion to nie teatr i z różnym elementem spotkać się można więc trza milczeć.

Na stadionie (sektor E2) spotkało mnie dzisiaj bardzo specyficzna sytuacja którą opiszę trochę później, jednak chciałbym poznać zdanie forumowiczów.

Pozdrawiam
Odpowiedz cytując