Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3005
Stary 09.08.2008, 22:20
Blade'S napisał(a):Wyświetl post
Defensywny pomocnik to Bartczak... tyle, że Mateusz a to ten drugi z Zagłębia

A swoją drogą Grzesiu by się przydał, bo Baszczu już trochę latek ma
No właśnie, coś mi się nie zgadzało
Czyli - najprawdopodobniej Bednarzowi(albo dziennikarzom)tez się pomylili
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując