Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3001
Stary 09.08.2008, 21:57
Starania o Grzegorza Bartczak w moim odczuciu oznaczają, że jest kupiec na Baszczyńskiego. Singlar osobiście mnie nie przekonał, nie jest to piłkarz tej samej klasy co Baszczyński więc trójka prawych obrońców w kadrze nie wyjdzie nam na złe. Mając w perspektywie cały sezon ta kadra, którą mamy na pewno nie wystarczy, jeśli awansujęmy do grupy jakiś rozgrywek wtedy naprawdę będzie bardzo ciężko powiązać to ze zdobyciem mistrzostwa. Myślę, że brakuje nam około 4 zawodników odpowiedniej klasy aby czuć się spokojniejszym. Znając zapęd naszych działaczy do wzmocnień jest to sprawa niestety nie wykonalna.
Odpowiedz cytując