Wyświetl pojedynczy post
FabioxD
Junior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 09.08.2008, 21:50. :)
Witam...!! JEstem Kibicem Wisły z Pruszcza Gdańskiego. Aktualnie jestem juz o 3 tygodni w BArcelonie
W najblizszym czasie kupie bilety na Barce. Mam jednak pewien problem.. Aktualnie mam tylko Szalik Gdańskiej LEchi.. Czy jest mozliwosc by ktos z zabrał dodatkowy Szalik Wiselki dla mnie

Prosze o kontakt GG 8698714.... Pozdrawiam FabioxD