
Witam...!! JEstem Kibicem Wisły z Pruszcza Gdańskiego. Aktualnie jestem juz o 3 tygodni w BArcelonie

W najblizszym czasie kupie bilety na Barce. Mam jednak pewien problem.. Aktualnie mam tylko Szalik Gdańskiej LEchi.. Czy jest mozliwosc by ktos z zabrał dodatkowy Szalik Wiselki dla mnie
Prosze o kontakt GG 8698714.... Pozdrawiam FabioxD