spidey napisał(a):

A "nasi" byli myślami już na Wszystkich Świętych, więc jest remis, ze wskazaniem na Legię...
|
Tylko żeby się nie obudzili zaraz po z kacem, bo będzie już pozamiatane. Lech wam drugiego miejsca za darmo nie odda
Miałem napisać: "bez napinki", ale mam jeszcze trochę wstydu
