|
no własnie też nie wiem,o co chodzi z tymi zapiekankami z mięsem na kleparzu.
Natomiast, jeśli chodzi o dobry fast food, to polecam Zapiecek na Floriańskiej (trzeba wejść w przejscie, jest mniej więcej w połowie ulicy) Można się najeść, a zdrowsze i smaczniejsze niż te wszystkie Mcdonaldy.
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
|