Wyświetl pojedynczy post
luk_1990
Junior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1053
Stary 09.08.2008, 20:18
Dobre z tymi derbami i utrzymaniem ... dodam tyle że przecież Wisła musi kogoś "niszczyć" w lidze ... a kogo jak nie Cracovię najlepiej
Odpowiedz cytując