Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
luk_1990
Junior Member
Od: 08.2008
Offline
#
1053
09.08.2008, 20:18
Dobre z tymi derbami i utrzymaniem ... dodam tyle że przecież Wisła musi kogoś "niszczyć" w lidze ... a kogo jak nie Cracovię najlepiej
luk_1990
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do luk_1990
Znajdź inne posty napisane przez luk_1990