Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
luk_1990
Junior Member
Od: 08.2008
Offline
#
1047
09.08.2008, 19:39
No cóż ktoś musi spaść no nie ?
U mnie padło na nich ...
luk_1990
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do luk_1990
Znajdź inne posty napisane przez luk_1990