Wyświetl pojedynczy post
luk_1990
Junior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1045
Stary 09.08.2008, 19:34
Szkoda mi Lechii co do tej kolejki i wyników to widać Piast taki słaby nie jest ! I dobrze, kandydat do spadku moim zdaniem ? Cracovia ! Ich gra to masakra, Piast wygrał zasłużenie, a jeśli chodzi o Legię oraz Polonię no cóż ... raczej nie zagrożą Wiśle. Lech słabiutko, szkoda że Lewandowski nie gra dla nas. Moim zdaniem on powalczy o króla strzelców z Brożkiem.
Odpowiedz cytując