|
Cieszy wygrana, a przecież skład optymalny nie był. Paweł Brożek moim zdaniem teraz powinien być podstawowym zawodnikiem reprezentacji ... a jak wiadomo kadra też gra na 1 napastnika. Boguski prezentuje kapitalną formę, Diaz również dobrze gra i solidnie. Oby tak dalej, teraz czaka nas Barca więc nie ma co się martwić skromną wygraną.
|