Wyświetl pojedynczy post
luk_1990
Junior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 09.08.2008, 19:29
Cieszy wygrana, a przecież skład optymalny nie był. Paweł Brożek moim zdaniem teraz powinien być podstawowym zawodnikiem reprezentacji ... a jak wiadomo kadra też gra na 1 napastnika. Boguski prezentuje kapitalną formę, Diaz również dobrze gra i solidnie. Oby tak dalej, teraz czaka nas Barca więc nie ma co się martwić skromną wygraną.