Wyświetl pojedynczy post
WILU TS
Banita
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1040
Stary 09.08.2008, 19:00
spidey napisał(a):Wyświetl post
Po wczorajszym Waszym napinaniu, dziś kolej na mnie.
Jeżeli będziecie grać cały sezon tak jak dziś mecz z Polonią B. to jestem dziwnie spokojny...
Po wczorajszym napinaniu dziś ciąg dalszy.
Jeżeli o waszą grę chodzi to nie jestem spokojny,jestem pewny ze nie macie szans na tytuł podobnie jak i Lech.
Gratuluję remisu z tak wyśmiewanym przez was Disco - Polo
Odpowiedz cytując