spidey napisał(a):

Po wczorajszym Waszym napinaniu, dziś kolej na mnie.
Jeżeli będziecie grać cały sezon tak jak dziś mecz z Polonią B. to jestem dziwnie spokojny...
|
Po wczorajszym napinaniu dziś ciąg dalszy.
Jeżeli o waszą grę chodzi to nie jestem spokojny,jestem pewny ze nie macie szans na tytuł podobnie jak i Lech.
Gratuluję remisu z tak wyśmiewanym przez was Disco - Polo
