Wyświetl pojedynczy post
4fan_player
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1038
Stary 09.08.2008, 18:57
spidey napisał(a):Wyświetl post
Po wczorajszym Waszym napinaniu, dziś kolej na mnie.
Jeżeli będziecie grać cały sezon tak jak dziś mecz z Polonią B. to jestem dziwnie spokojny...
No a Wy tak jak wczoraj to my możemy być tym bardziej spokojni Nasza gra dzisiaj nie była zbyt rewelacyjna ale weź pod uwagę to że mecz z Beitarem był bardzo ciężki a dzisiaj większość piłkarzy pewnie już myślami była w Barcelonie Najważniejsze są 3 pkt.
Odpowiedz cytując