spidey napisał(a):

Po wczorajszym Waszym napinaniu, dziś kolej na mnie.
Jeżeli będziecie grać cały sezon tak jak dziś mecz z Polonią B. to jestem dziwnie spokojny...
|
No a Wy tak jak wczoraj to my możemy być tym bardziej spokojni

Nasza gra dzisiaj nie była zbyt rewelacyjna ale weź pod uwagę to że mecz z Beitarem był bardzo ciężki a dzisiaj większość piłkarzy pewnie już myślami była w Barcelonie

Najważniejsze są 3 pkt.
