Simao1 napisał(a):

|
Jeśli czegoś nie wiesz, to się nie odzywaj. Zespół, który odpadnie w III rundzie kwalifikacji do Ligi Mistrzów jest rozstawiony automatycznie w I rundzie pucharu UEFA. Kiedy ostatnio Wisła trafiła na Milan, Sevillę, czy inny klasowy zespół? Z tego co wiem, to ostatnio był Iraklis Saloniki, SV Mattersburg, Vitoria Guimaraes itp.
|
Ale ty nie doksztalcony, Wisła wtedy miała wyzszy ranking, a teraz ma słabszy i bedzie bez rozstawienia
Więc jesli tego nie wiesz to ty sie nie odzywaj!!!