Wyświetl pojedynczy post
spidey
Banita
 
 
Od: 09.2005
Skąd: (L)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1037
Stary 09.08.2008, 18:52
Po wczorajszym Waszym napinaniu, dziś kolej na mnie.
Jeżeli będziecie grać cały sezon tak jak dziś mecz z Polonią B. to jestem dziwnie spokojny...
Odpowiedz cytując