Wyświetl pojedynczy post
crate digger
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Cz. Prądnik | Księżyc

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 09.08.2008, 16:36
na hqtv nieciekawa jest ta jakość (ale lepszy rydz niz nic)... na sopcaście nawet sobie na fullscreenie mozna od biedy oglądnąć. ma ktoś może informacje czy aby na pewno bedzie przekaz przez spocast?
Odpowiedz cytując