Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
crate digger
Senior Member
Od: 02.2007
Skąd: Cz. Prądnik | Księżyc
Offline
#
120
09.08.2008, 16:36
na hqtv nieciekawa jest ta jakość (ale lepszy rydz niz nic)... na sopcaście nawet sobie na fullscreenie mozna od biedy oglądnąć. ma ktoś może informacje czy aby na pewno bedzie przekaz przez spocast
?
TUTAJ SPOTYKAJĄ SIĘ PRAWIE WSZYSTKIE MOJE PASJE
crate digger
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do crate digger
Znajdź inne posty napisane przez crate digger