Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
autocontrol
Member
Od: 07.2008
Offline
#
1034
09.08.2008, 16:35
ajajajaj...
3 kolejka cudownie sie ułozyła.. jeszcze tylko dzis wygrac z Polonia i gra.
sezon ogórkowy = nuda
autocontrol
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do autocontrol
Znajdź inne posty napisane przez autocontrol