Wyświetl pojedynczy post
autocontrol
Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1034
Stary 09.08.2008, 16:35
ajajajaj...

3 kolejka cudownie sie ułozyła.. jeszcze tylko dzis wygrac z Polonia i gra.


sezon ogórkowy = nuda
Odpowiedz cytując