Buhaha..
Mareq no to teraz swiat Ci sie zwali na głowe...
Na pasku wsi24 widniała taka informacja:
"Wiceszef Szwabskiego MSZ, zarzucił.. Gruzji łamanie prawa międzynarodowego"
Wychodzi na to ze jestem nie tylko ruskim agitatorem, ale i szwabskim
______________________
Kalashnikov zapomniałeś zadedykowac tego Marqowi.
kalashnikov2 napisał(a):

Tylko Kaukaz?
Otworzyło sie puszke Pandory z Kosowem, i tylko poganiacze bydła zza wielkiej wody mogły nie mieć świadomości że od tego momentu zmieniło się wszytko.