Simao1 napisał(a):

Jeśli czegoś nie wiesz, to się nie odzywaj. Zespół, który odpadnie w III rundzie kwalifikacji do Ligi Mistrzów jest rozstawiony automatycznie w I rundzie pucharu UEFA. Kiedy ostatnio Wisła trafiła na Milan, Sevillę, czy inny klasowy zespół? Z tego co wiem, to ostatnio był Iraklis Saloniki, SV Mattersburg, Vitoria Guimaraes itp.
Wracając do tematu, Bednarz pewnie wyskoczy z transferami, tak jak to było w zimowym okienku.
|
Jak znajdziesz to podaj źródło dotyczące tego rozstawienia.
Sorry za ot