Wyświetl pojedynczy post
Joaquin
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: pytanie tylko?!?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2994
Stary 09.08.2008, 16:03
Simao1 napisał(a):Wyświetl post
Jeśli czegoś nie wiesz, to się nie odzywaj. Zespół, który odpadnie w III rundzie kwalifikacji do Ligi Mistrzów jest rozstawiony automatycznie w I rundzie pucharu UEFA. Kiedy ostatnio Wisła trafiła na Milan, Sevillę, czy inny klasowy zespół? Z tego co wiem, to ostatnio był Iraklis Saloniki, SV Mattersburg, Vitoria Guimaraes itp.

Wracając do tematu, Bednarz pewnie wyskoczy z transferami, tak jak to było w zimowym okienku.
Jak znajdziesz to podaj źródło dotyczące tego rozstawienia.

Sorry za ot
Jest jeden klub dla którego warto żyć...
..:::WISŁA:::..
... i nie zmienia sie nic!!
Odpowiedz cytując