|
Mecz całkiem przyzwoity, jak na standardy ekstraklasy, głównie dzięki piłkarzom Piasta. Dla mnie postawa tej drużyny to bardzo duże i jak najbardziej pozytywne zaskoczenie. Trenerowi udało się ze zbieraniny podstarzałych niechcianych piłkarzy w bardzo krótkim czasie zrobić drużynę, której piłka nie przeszkadza, która potrafi wymienić kilka podań i której chce się grać. W Polsce to rzadkość. Na pewno nie jest to skład, który może walczyć o cokolwiek więcej niż utrzymanie w ekstraklasie, dzisiaj grają po prostu ze słabą drużyną, która również będzie bronić się przed spadkiem. Niemniej jednak jestem pod wrażeniem pracy wykonanej w Gliwicach, bo w zeszłym sezonie oglądanie ich gry to była katorga, a dzisiaj naprawdę da się na to patrzeć.
|