Wyświetl pojedynczy post
jajnikos
Junior Member
 
Od: 08.2008
Skąd: Barcelona

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 09.08.2008, 15:50
Pomylilo mi sie, nie SKWK tylko klub. Bylem w biurze Barcelony i po prostu nic o tym nie wiedza. Mowili, ze jak cos to w poniedzialek w kasie numer 14 cos powinni wiedziec wiecej. Denerwuje mnnie taka informacja skoro nie pokrywa sie z rzeczywistoscia! Ludzie z daleka przyjechali dzis specjalnie po bilety i lipa. Inna sprawa, ze w Hiszpanii jak zwykle maja burdel i czas na wszystko - norma