Wyświetl pojedynczy post
Rob_Zombie
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#431
Stary 09.08.2008, 15:19
A ja mam trochę laickie pytanie (i nie wiem czy temat odpowiedni, ale w sumie o finansach, a meritum jest bezpośrednio związane z transferami): kto daje pieniądze na przebudowę stadionu? Wiem że 1/3 daje rząd, a resztę? Czy przypadkiem nie klub, czyli w gruncie rzeczy Cupiał? Jeśli tak (podkreślam - jeśli - bo nie wiem) to ciężko oczekiwać jeszcze milionów na transfery.
Odpowiedz cytując