Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1025
Stary 09.08.2008, 15:01
Dzisiejszy pierwszy mecz mimo wszystko rozczarował. Było bardzo słabo, nie było nawet woli walki z obydwu stron. Dobija liczba obcokrajowców w ŁKS-ie. Zamiast stawiać na polską młodzież, po boisku biegają emeryci i bardzo egzotyczni obcokrajowcy. Obrazu nędzy i rozpaczy dopełnie fakt, że zapewne obie drużyny w lidze się utrzymają.
Jeśli ktoś ma zamiar oglądać następny dzisiejszy mecz, to polecam zwrócić uwagę na Piotra Petasza z Piasta Gliwice. Bardzo dobry grajek, tylko ma ponoć problemy z głową. Przez to w swojej krótkiej karierze zwiedził już kilka polskich miast.
Odpowiedz cytując