Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1023
Stary 09.08.2008, 14:21
K_2 napisał(a):Wyświetl post
Radovica nie cierpie. Jak mozna tak zalosnie w prawie kazdej akcji wymuszac faul
Co do dzisiejszych meczow ciekaw jestem jak zagra Ara pod wodza Michniewicza

Radovica to trzeba trzymac krótko,wlepic mu raz czerwoną,to sie moze oduczy padac jakby dostał cios od Kliczki,bo to co robi to zwyczjne oszustwo .
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując